Webdizajn Postele Kolač

Webdizajn Postele Kolač

Poctivo, ručne vyrábané postele s jedinečným dizajnom. Slavo “Kolač” Polaček je človek, ktorý miluje drevo. Výrobu postelí povýšil na umenie, inšpiruje sa prírodou a oblými tvarmi Secesie a Art deca.

Aké nám dal klient zadanie?

Mali sme vymyslieť logo, grafiku a celú web komunikáciu.

Ako sme rozmýšľali?

Každá posteľ, ktorú Slavo vyrobí je jedinečná. Každá má svoj príbeh. Rozhodli sme sa vyrozprávať tento príbeh. A byť osobný.

Claim: Dobrý spánok môže byť krásny

Pre zvýšenie sugestívneho dojmu sme pre úvodnú fotografiu zvolili 3D modelovanie interiéru a efekt približovania, ktorý vtiahne do deja.

Príbeh postele

Slavo prežíva výrobu každej postele ako dobrodružstvo. Preto chceme kus tohto dobrodružstva sprostredkovať aj zákazníkom. V príbehu postele majú možnosť spoznať svojho stolára, postup práce, či podrobnosti o výrobe. Príbeh postele je o nadviazaní kontaktu a dôvere.

Webdizajn Postele Kolač

One page

Dizajnovo sme stránku ladili ako jednu ucelenú prezentáciu Slavovej stolárskej práce a jeho krásnych postelí. Rozhodli sme sa preto pre jednoduchosť a štýlovú čistotu konceptu one page.

Galéria

Galéria je srdcom tejto stránky. Fotografiám sme venovali veľkú pozornosť. Museli byť rovnako krásne ako postele, kroré zachytávajú. Použili sme profesionálnu techniku a všetko sme fajnovo doladili v postprodukcii.

Webdizajn Postele Kolač

Dokážeme Vám dať viac

Cieľom web stránky nebolo predávať, ale získať komunikačný nástroj. V sekcii Galéria, ktorá je vďaka fotografiám najsugestívnejšia, sme umiestnili pop-up okno, ktoré aktívne zbiera kontakty na Facebook. Následne sme navrhli stratégiu facebookovej komunikácie.

Webdizajn Postele Kolač

Pozrite si aj ďalšie naše práce