Reklamná kampaň pre Stiebel-Eltron

STIEBEL ELTRON je silná značka pôsobiaca v niekoľkých krajinách sveta. Jej pôvod však patrí Nemecku, kde je aj technickým lídrom vo svete tepelných čerpadiel.

AKÉ NÁM DAL KLIENT ZADANIE?

Reklamná kampaň pre Stiebel-Eltron

Mali sme navrhnúť predajnú kampaň na akciové sety tepelných čerpadiel, informačnú kampaň pre možnosť čerpania z dotácie Zelená domácnostiam a prilákať čo najviac návštevníkov do stánku na veľtrhu Aquatherm v Nitre.

Základom pri kreatíve pre nás bola precízne pripravená stratégia, následne sme spracovali kampaň v “šibeničnom” termíne.

Ako sme rozmýšľali?

Reklamná kampaň pre Stiebel-Eltron

Spoločne! Samosato tím pozostávajúci zo stratéga (Monika Milanová), grafika (Marián Mereš), externého fotografa (Ing. Marián Mancír) a Mariána Jakubeka v spolupráci s klientom navrhol komunikáciu ako šitú na mieru. Všetko pekne po poradí. Analýza konkurencie a cieľovej skupiny, hľadanie zákazníckych benefitov, tvorba posolstva, vzájomné prepájanie komunikácie, hodiny tvorenia a grafických prác.

Všetko na jednom mieste

Reklamná kampaň pre Stiebel-Eltron

Po navrhnutí claimu sa začalo tvoriť vo veľkom od printu cez rozhlas až po online. Na jeho základe sme vymysleli texty, celostranovú inzerciu do magazínu Môj dom a denníku Nový čas, viacero letákov, folder, microsite, newsletter, články na viacero internetových stránok, reklamný oznam až v troch rádiách, merchandisingové tašky a dizajn stánku na veľtrhu Aquatherm.

Kvalitný výsledok + pridaná hodnota

Reklamná kampaň pre Stiebel-Eltron

Klient chcel vytvoriť jednoduché reklamné tašky, ktoré by boli umiestnené v stánku na spomínanom veľtrhu. My sme sa však rozhodli ich efekt ešte viac posilniť. A čo sme urobili?

Posvietili sme si na dizajn a distribúciu tašiek. Navrhli sme ich tak, aby vyzerali ako reálny produkt značky v ruke návštevníka, ktorý sa k nim dostal nielen v stánku, ale hneď pri vstupe.

A výsledok? Dosiahli sme tak vyššiu návštevnosť stánku, viditeľnosť produktu z akčných setov aj samotnej značky. A čo je na tom najlepšie, tašky boli naozaj všade! Aj v stánkoch konkurencie ;)

SAMOSATO - Fullservis aj pod Tatrami

Popasujeme sa s hocičím! Či už je to online, print, rozhlas alebo televízia. Nemusíte spolupracovať s desiatkami agentúr a bojovať s chaosom vo Vašej mailovej schránke. Stačí Vám podtatranský fullservis a samosato vymyslí aj vyšperkuje. Máme za sebou už viacero projektov a teraz sme pripravení aj na Vás!