Redizajn loga - Rela

Redizajn loga Rela shoe store

Rela je predajňa kvalitnej a štýlovej obuvi, kabeliek a doplnkov. Počas niekoľkých rokov si už v Poprade vybudovala základňu spokojných zákazníkov.

Aké nám dal klient zadanie?

Rela zmenila svoj názov z Rela obuv na Rela shoe store, presťahovala sa a zmodernizovala interiér svojich predajní. Popri týchto zmenách bolo prirodzené, že potrebovala zmeniť aj grafický dizajn svojho loga.

Ako sme rozmýšľali?

Hľadali sme jedinečnosť, odlíšiteľnosť značky Rela. Našli sme ju v ukážkovej starostlivosti o zákazníkov a v dizajnových topánkach, ktoré Rela predáva. Veľmi sa nám páčia :)

Ručne písaný font

Nápad sa nerodí ľahko, ale keď je už raz na svete vyzerá jednoducho. Kvalita a pridaná hodnota. Pre Relu je vyjadrením individuálnej strarostlivosti o zákazníka  ručne písaný font.

Redizajn loga Rela shoe store

Úprava celkového vzhľadu

Jednou z požiadaviek klienta bola farebná strohosť loga. Preto sme sýte farby odložili bokom a vybrali sme čisto biele písmo. Ako podkladovú farbu sme zvolili jemne sivú s antracitovým podkladom. Pre zjednodušenie sme sa zbavili aj grafického symbolu zo starého loga.

Redizajn loga Rela shoe store

Moderné a tradičné zároveň

Nové logo dostalo nádych modernosti, pričom zostalo verné svojej povahe, na ktorej si dávajú všetci “Reláci” mimoriadne záležať – individuálna starostlivosť o zákazníka. A rovnako sa k zákazníkom staviame aj my v Samosato :)

Redizajn loga Rela shoe store

Pozrite si aj ďalšie naše práce