Webdizajn Rela

Webdizajn Rela

Rela je predajňa kvalitnej a štýlovej obuvi, kabeliek a doplnkov. Počas niekoľkých rokov si už v Poprade vybudovala základňu spokojných zákazníkov.

Aké nám dal klient zadanie?

Rela neobchoduje online, zákazníkov chce prostredníctvom stránky pozývať priamo do svojich kamenných predajní. Mali sme vymyslieť claim, logo, grafiku a celú web komunikáciu.

Ako sme rozmýšľali?

Hľadali sme jedinečnosť, odlíšiteľnosť značky Rela. Našli sme ju v ukážkovej starostlivosti o zákazníkov a v dizajnových topánkach, ktoré Rela predáva. Veľmi sa nám páčia :)

CLAIM: Uvelebte sa do kresla a nechajte sa obslúžiť ako pravá kráľovná

Všetky zamestnankyne Rely sú špeciálne vyškolené a vždy ochotné pomôcť. Majú vkus a nerobí im problém pomôcť módnou radou.

Dizajn ako z módneho časopisu

Homepage sme navrhli tak, aby vyzerala ako fotografia vystrihnutá z módnych časopisov. Chceli sme držať krok s dizajnovými topánkami a cieľovou skupinou Rely. Rozhodli sme sa preto pre kontrast rustikálneho nábytku a moderne nastylovanej modelky.

Webdizajn Rela

Webstránka s responzívnym dizajnom

Stránka mala responzívny dizajn pre zobrazovanie na smartfónoch, či tabletoch už v čase, keď ešte nebol samozrejmosťou. Snažíme sa byť vždy o krok vpredu.

Dokážeme Vám dať viac

Krásne topánky si zaslúžia krásne fotografie. Pre Relu sme vyrobili presne také. Na fotenie bola použitá profesionálna  štúdiová technika. Fotky boli fotené profesionálnym fotografom a do dokonalosti dotiahnuté postprodukciou.

Webdizajn Rela

Pozrite si aj ďalšie naše práce