Čo je SAMOSATO?

Ako pracujeme

Reklama Vám má pomôcť efektívne oslovovať Vašich potenciálnych zákazníkov. Čiže, má Vám pomôcť predávať. Nepotrebujete krásne a / alebo komplikované riešenia. Potrebujete dobre adresovaný a efektívny nástroj získavania klientov.  Presne takú reklamu robíme a takto pritom postupujeme:

1. Objavovanie

Aby sme Vám vedeli pomôcť, musíme rozumieť Vášmu biznisu a Vašim zákazníkom.

V čom ste jedinečný, akú konkurenčnú výhodu ponúkate? Kto sú Vaši zákazníci a prečo by mali chcieť Váš produkt alebo službu? Kde ste dnes a kam sa chcete dostať zajtra?

To sú len niektoré z otázok, na ktoré budeme spoločne s Vami hľadať odpoveď.

2. Presný čas

Dodržiavame termíny. Presne vieme ako to v biznise často chodí. Dodávateľ niečo sľúbi, ale nakoniec to nie je hotové ani 2 mesiace po termíne. Čas je pre nás dôležitý, preto rozumieme, že je dôležitý aj pre Vás.

3. Komunikácia

Základ úspechu akejkoľvek spolupráce je dobrá komunikácia. S nami vždy viete, čo práve robíme, koľko Vás to bude stáť a kedy Vám to dodáme.

Stratégia, digitál, reklama

Stratégia

V SAMOSATO pracujeme s klientom od začiatku na vytvorení stratégie ako, kde a čím osloviť jeho zákazníkov. Nerozmýšlame len v intenciách webovej stránky, loga, či propagačných materiálov. Vytvárame premyslený spôsob komunikácie, akým sa firma prihovára svojim klientom. Tvoríme Vašu značku.

Aj keď to nakoniec môže znamenať, že pre vás vytvoríme “len” webovú stránku, každé naše odporúčanie bude vychádzať z premysleného konceptu.

Digitál

Internet = najefektívnejší komunikačný kanál. Aby to platilo musia s ním pracovať ľudia, ktorí sa vyznajú.  V našom tíme máme odborníkov na webdizajn, UI UX, mobil, programátorov, či SEO analytikov.

Vieme ako efektívne nastavovať Facebook, YouTube, či Google kampane. A poskytujeme komplet servis. Od naplánovania, cez grafické, či video spracovanie až po administráciu a analytiku.

Reklama

Tlač, fotografia, potlač, grafické a kreatívne práce, copywriting, ručne kreslené návrhy, videá, spoty, výroba akýchkoľvek reklamných predmetov… vo vysokej kvalite považujeme v SAMOSATO za samozrejmosť.

Presvedčte sa a pozrite si naše práce